> PRACA > Gniezno

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym w Gniezno, Wielkopolskie sprżedam

Twoje zadania: Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play Dbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie, jeśli: Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej) Angażujesz się w 100% w to co robisz Wyróżniasz się inicjatywą Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy) Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej Realny wpływ na wysokość Twojego wynagrodzenia (sky is the limit) Bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne Zaplanowana ścieżka kariery i możliwość awansu Konkursy sprzedażowe Imprezy integracyjne Karta multisport Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

Detale ogłoszenia: Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym
Sprzedawca: PLAY
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Gniezno