Powierzchnia 136.2 m2
Cena za m2 2827 PLN / m2
Liczba pokoi 4
Piętroparter
Liczba pięter 1-piętrowy
Typ budynku wolnostojący
Do sprzedania nowy bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 118,1m2 + garaż 18,1m2 w Gnieźnie przy ul. Olsztyńskiej na działce 643m2.
Parter: hall-ogrzewanie podłogowe, salon z kominkiem i przestronnym wyjściem na ogród, kuchnia- ogrzewanie podłogowe ze spiżarką, toaleta z ogrzewaniem podłogowym, kotłownia-pomieszczenie, garaż-pomieszczenie.
Poddasze użytkowe: 2 pokoje z wyjściem na balkon, sypialnia z garderobą, łazienka z ogrzewaniem podłogowym.
Dom wyposażony w kompleksową instalację, elektryczną, alarmową, domofonową, TV.
Instalacje: CO, WOD-KAN
Budynek z cegły ceramicznej gr.25cm, ocieplony 12cm styropianem, fundamenty ocieplone styropianem 8cm, podłoga 5cm wylewka + styropian 10cm parter i 3cm pietro, dach dachówka ceramiczna, ocieplenie wełną 20cm. Szambo 8m3
Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja-szambo.
Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum.
BEZ POŚREDNIKÓW
Cena: 385 000PLN /do negocjacji/
Kontakt:
tel. 519-310-367
Detale ogłoszenia: | Dom Gniezno 4 pokoje, 1-piętrowy, 2013 rok budowy , 643 m2 działki, 2 827 PLN/ m2 |
Cena: | 385,000zł |
Rodzaj: | Sprżedam - prywatne |
Województwo | Wielkopolskie |
Miasto: | Gniezno |
Kategoria: | Wille & Domki szeregowe |
To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące. | |
Kontakt: | Wyślij e-mail do właściciela |
Edytuj | |
Zgłoś | |
Podziel się: |
Facebook
Twitter
|
Link: |